Греко-католики м. Славутич долучилися до молитовної акції на підтримку українських воїнів

Цими днями вірні УГКЦ м. Славутич, що на Чернігівщині, підтримали молитовну акцію на підтримку українських воїнів.

parafiya

Священик УГКЦ в Славутичі, о. Юрій Логаза розповідає: «Сьогодні кожен вірний Славутича  має можливість долучитись до цієї акції. Для цього лише потрібно заповнити листівку в храмі де молимося».

В цій листівці міститься загальне звернення до воїна, а також графа, в якій можна самому дописати слова вдячності та підтримки захисникам України. Кожен може підписатись та запевнити воїнів в особистій молитві. Згодом ці листівки о. Юрій передасть капеланам, які в свою чергу доставлять їх нашим захисникам.