Храмовий празник у Макарові

В неділю 31 липня 2016 р., у парафії св. Пророка Іллі, що у селищі Макарів, на Київщині, греко-католики святкували храмове свято.
Макарів УГКЦ

Торжество розпочалось з освячення води біля хреста на подвір’ї храму. Відтак о 12 годині розпочали Божественну Літургію, яку очолив голова Літургійної комісії Київської архиєпархії о. Тарас Сиділо, з ним співслужив адміністратор місцевої громади о. Євген Чернюк.

Під час проповіді о. Тарас, беручи за приклад святого пророка Іллю заохочував наслідувати його ревне служіння Богові у своєму житті. За його словами, для цього найперше потрібно заглянути у глибину свого серця і побачити  причини різноманітних гріхів, з яких людина часто тільки поверхово кається: «Таке покаяння не спроможне змінити наше життя, для того щоб воно стало вповні християнським, та сповнене прагненням виконувати Божу волю подібно, як прагнув її виконувати св. пророк Ілля», – зазначив проповідник.

По завершенні молитви адміністратор парафії подякував усім за присутність та молитву. Опісля разом з семінаристом Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Юрієм Іленковим відвідали місцеву лікарню, центр соціальної допомоги та військкомат, де вони занесли приготовленні дари.