Храмове свято в Чернігові

12 липня 2015 р., в Греко-Католицькій парафії Чернігова, відбулось святкування храмового свята верховних апостолів Петра і Павла.

На відпуст до Чернігова прибули парафіяни УГКЦ з навколишніх міст, які щиро вітали прихожан храму Верховних Апостолів Петра та Павла з парафіяльним святом.

Божественну Літургію цього дня очолив ієрей Роман Пушка, протопресвітер Чернігівський. По завершені Літургії було здійснено чин освячення води. Опісля молінь усі вірні мали нагоду почастуватись та послухати концерту, який організували сестри монахині з Чернігова.

«Парафіяльне свято – це ще одна нагода до спілкування та радісного переживання приналежності до церковної родини, нагода пригадати пережите і з надією дивитися вперед» – ділилась враженнями Сестра Катерина.

Прес-служба Київської архиєпархії за матеріалами Парафії Святих Рівноапостольних Володимира та Ольги у м. Ніжині

УГКЦ Чернігів

Божественну Літургію очолив ієрей Роман Пушка, протопресвітер Чернігівський. Після водосвяття було частування та невеликий концерт, який організували сестри монахині з Чернігова.