Храмове свято УГКЦ у Фастові

8 листопада 2015 р., парафіяни храму великомученика Димитрія Солунського мироточця УГКЦ, в м. Фастові (Київщина) святкували храмове свято.

фастів УГКЦ

Цього дня Божественну Літургію очолив митрофорний протоієрей о. Роман Мірчук, довголітній віце-ректор Львівської духовної семінарії. Проповідуючи Боже Слово священик наголосив, що в сьогоднішній нелегкий час є дуже важливо бути вірним і сміливим воїном Христовим. За Царство Боже потрібно боротися: «Найперше боротьба повинна бути в собі, бо найбільшим нашим ворогом, є ми самі. Лише переборовши себе можемо вступити на дорогу святості». Проповідник також наголошував, що на дорозі до святості потрібно випромінювати любов, бути радісним та передавати це ближньому.

До греко-католиків Фастова завітали також священики з навколишніх парафій та семінаристи Київської Трьохсвятительської Духовної Семінарії, на чолі з віце-ректором прот. Андрієм Чорненко.

По завершені Літургії відбулось святкове частування, під час якого духовенство та вірні співали народні пісні.

За матеріалами сайту КТДС