Єпископ Йосиф (Мілян) звершував Божественну Літургію у турецькому Стамбулі

Владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київський УГКЦ, відслужив Божественну Літургію у церкві Святого Антонія Падуанського, для українців греко-католиків Стамбулу.

місія УГКЦ (УГКЦ Туреччина)

Єпископ Йосиф (Мілян) та о. Андрій Гах, молилися з українцями Греко_Католиками Стамбулу

Як повідомляє офіційний сайт ПМВ, владика Йосиф (Мілян), Голова Пасторально Міграційного Відділу (ПМВ) перебуває у Туреччині з робочим візитом, де засновано першу громаду УГКЦ.

Після Літургії архиєрей поспілкувався з вірянами і розповів,  про працю ПМВ над організацією Церковних громад в Анкарі та Ізмірі.

Зазначимо: Владика Йосиф (Мілян), голова ПМВ та  о. Андрій Гах, секретар ПМВ, цими днями перебувають у Туреччині з робочим візитом, вивчаючи духовні потреби українців греко-католиків, які там мешкають.

Представники ПМВ також зустрілися з Генеральним консулом України в Стамбулі Василем Боднаром.

Прес-служба Київської архиєпархії за матеріалами офіційного сайту ПМВ