Сьогодні, у Боснії, Єпископ Йосиф Мілян вручив сертифікати учасникам II сесії духовно-формаційного семінару Пасторально-міграційного відділу УГКЦ для підвищення кваліфікації місіонерів-священників, монахів та монахинь із-за кордону, які опікуються вірними Церкви в тих країнах, де немає церковних структур УГКЦ.

У семінарі, що проходив у м. Баня-Лука (Боснія і Герцеговина), взяли участь близько 30 священників УГКЦ, які душпастирюють у Боснії і Герцеговині, Хорватії, Естонії, Казахстані, Росії та Україні.

«Дякую сьогодні Богові за помисел бути в Боснії у цей особливий рік пам’яті – 150-річчя від дня народження блаженного Климентія Шептицького. Ми тут згадували і блаженних Леоніда Фьодорова, Никиту Будку, Омеляна Ковча, Йосафату Гордашевську. Ми часто недооцінюємо себе, свій народ, свою Церкву і наш внесок як спільноти в розбудову Божого Царства на землі. Як казав Блаженніший Любомир, ми прийшли сюди, щоби змінити цей світ, – звернувся владика Йосиф до учасників семінару. – Дякую вам за вашу працю, за щоденне служіння Богу і людині, за те, що витримали до кінця на нашому семінарі. Любімся, зустрічаймося, об’єднуймося, збагачуймо одні одних – і наш народ з того скористає».

Джерело: ПМВ