Єпископ Йосиф Мілян в Київській семінарії звершив обряд постригу в члени братства Введення в Храм Пресвятої Богородиці

8 грудня 2016 року у Київській Трьохсвятительській Духовній Семінарії відбулося прийняття у члени Братства Введення у храм Пресвятої Богородиці. Очолив торжество Преосвященний Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії.

ktds

Зазначимо, що дане Братство засноване о. Ісидором Дольницьким ще у 1885 році. Свою діяльність в КТДС розпочало 4 грудня 2012 року. Тоді відбулося посвячення перших п’яти братчиків, був впроваджений Статут та обраний духівник Братства.

Відтак 8 грудня 2016 р., на урочистому Акафісті до Пресвятої Богородиці, Владика Йосиф прийняв до Братства шість нових членів – Івана Височанського, Євгена Василика, Олександра Француза, Ярослава Кузишина, Тараса Микитича та Ігоря Дмитришина.

Відтепер Братство Введення у храм Пресвятої Богородиці в КТДС налічує 19 членів, а також має 9 кандидатів у члени Братства.

Джерело: КТДС