Для священників Вишгородського протопресвітерства провели день духовної віднови

25 листопада 2019 року у день пам’яті священномученика Йосафата Кунцевича, архиєпископа Полоцького, відбулись збори і день духовної віднови священників Вишгородського протопресвітерства, Київської архиєпархії УГКЦ.

Зустріч священників відбулася у парафії Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії, що у котеджному містечку «Северинівка», на Київщині. Як розповів протоєрей Тарас Сиділо, місцевий парох УГКЦ, подія відбувалась вперше від дня обрання протопресвітером протоєрея Мирослава Латинника.

Відтак духовенство помолившись Молебень до Христа – Спасителя, привітали новобраного протопресвітера із поставленням на цей уряд.

Пізніше о. Тарас коротко розповів про історію формування парафії і будівництва храму. Тоді, протоєрей Віталій Воєца представив історію, виклики і душпастирську роль медичного капелана та всю його повноту відповідальності у життєвих обставинах людей. Опісля, було обговорено плани, стратегію і подальші кроки розвитку протопресвітерства.

На завершення усі присутні священники висловили свою вдячність парафіянам і протоєрею Тарасу Сиділо за чудову гостину та організацію у проведенні події.

Наступна зустріч протопресвітерства відбудеться на парафії Різдва Пресвятої Богородиці в м. Ірпені.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал