Для Київської Обнови презентували Енцикліку Папи Франциска «Laudato Si»

25 лютого 2020 року в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, відбулася презентація Енцикліки Папи Франциска «Laudato Si» для Київської Обнови. Як розповів о. Роман Романович, керівник референтури з питань екології Київської Архиєпархії, сама презентація мала свою передісторію. Вона відбулася із молоддю обнови на коляді у Блаженнішого Святослава. Спілкуючись з обновлянами Патріарх цікавився де вони навчаються. «Один з учасників цього молодіжного руху сказав, що навчається на екологічному факультеті. Це і стало причиною розповіді Блаженнішим Святославом про існування першої екологічної енцикліки Католицької Церкви. Він також запропонував, щоб зробити презентацію цього документу для молоді», – розповів о. Роман.

У своїй презентації о. Роман Романович розповів про структуру цієї енцикліки. Про те, що вона розділена на шість розділів, кожний з яких має свої акценти та розповідає про антропогенний вплив та поради щодо консолідованої дії людства у порятунку нашої планети.

Презентація з дискусією та обговоренням тривала більше двох годин. Адже тематика «Церква та екологія» є певною новизною і розривом старих шаблонів, особливо для тих, хто не розумів, що екологія дія людини розпочалась ще в Едемському саді: “Узяв Господь Бог чоловіка й осадив його в Едемському саді порати його і доглядати” (Бут. 2,15). «Тому ця зустріч допомогла багатьом по-іншому відкрити для себе вчення Церкви і зрозуміти, що екологія стосунків розпочинається із кожного з нас особисто», – наголосив референт.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал