Діти з парафії на Аскольдовій могилі відпочивають у Карпатах

Цими днями, діти з парафії Святого Миколая Чудотворця УГКЦ на Аскольдовій могилі відпочивають у мальовничому карпатському селі Дземброня, що на Івано-Франківщині.

Духовний відпочинок дітей проходить у монастирі Преображення ГНІХ отців Василіян. Тема табору – «Царський Банкет», а учасниками його є діти віком від 8 до 15 років. Як вони самі й розповідають, село, в якому розмістилися вражає своїми краєвидами. Адже воно є одним із високогірних в Україні (1100 м над рівнем моря), де навкруги відкриваються мальовничі краєвиди та пейзажі: «Дух захоплює від того, що тут видніють найвищі карпатські вершини: Піп Іван (2020 м) та Говерла (2061 м)».

Кожен день табору розпочинається Божественною Літургією, яку очолює митрофорний протоєрей Ігор Онишкевич. Після молитви учасники табору беруть участь у катехизації. Це дає їм можливість більше пізнати Бога. У цьому їм допомагають сестра Ореста, вихователька пані Наталія Нарвут, а також брат Василь Підлубний. В часі відпочинку діти щодня здійснюють походи в гори, збирають гриби та ягоди, грають командні ігри та співають пісні.

Як розповів о. Ігор головною метою таких канікул є відпочинок та проведення повчального катехитичного табору з дітьми парафії: «Тому, незважаючи навіть на дуже перемінну погоду (то дощ, то сонце) ми не сумуємо, а дякуємо Богу, що маємо таку можливість зібратись тут, та провести весело та корисно свій час», – зазначив душпастир.

За матеріалами http://askoldova-mohyla.org