Діти катехитичної школи м. Бровари взяли участь у духовно-відпочинковому таборі у м.Яремче

З 10 по 17 червня 2018 року, проходив літній духовно-відпочинковий табір «Веселі Канікули» для дітей із катехитичної школи при парафії Трьох Святителів УГКЦ м. Бровари.

Цьогоріч духовний відпочинок проходив у реколекційно-відпочинковому домі сестер мироносиць у с.Ямна (м.Яремче), що на Івано-Франківщині, під керівництвом сестер Згромадження Пресвятої Родини. Участь у ньому взяли близько 18-ти дітей різного віку, які відпочивали та духовно розвивалися серед мальовничих Карпат. Тема табору була «Роль Божого слова в Україні».

«На таборі вони вчились бути однією спільнотою, допомагати одне одному, розуміти Боже слово і значення Його в нашому житті, мали змогу відчути присутність Бога та побачити Його чуда, які творить Він в повсякденні» – зазначив, протоієрей Олег Панчиняк, парох храму Трьох Святителів Української Греко-Католицької Церкви в Броварах.

В цьому їм допомагали зокрема; о. Валерій Гром, працівник Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, с. Дам’яна та с. Якинта, сестри Згромадження Пресвятої Родини, Юлія Мельниченко, сестри мироносиці; с. Михаїла, с. Олена та с. Лаврентія дуже смачно готували.