Держсекретар Ватикану в Патріаршому соборі у Києві зустрінеться із переселенцями, а у Львові – із семінаристами УГКЦ з усієї України

15-20 червня 2016 року Його Еміненція кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Ватикану, перебуватиме з офіційним візитом в Україні. Високий гість відвідає Запоріжжя, Київ та Львів, де зустрінеться з Президентом України, Головою Верховної Ради України, із громадами РКЦ та УГКЦ і представниками ВРЦіРО.

cardinal_parolin

Зокрема, у Запоріжжі 16 червня Його Еміненція П’єтро зустрінеться з членами комітету «Папа для України» та відвідає БФ «Карітас-Спес» Римо-Католицької Церкви і «Карітас України» УГКЦ.

У Києві 17 червня високопосадовець після зустрічей із представниками державної влади о 16.00 відвідає парафіяльну спільноту Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ та переселенців. Цього дня він обговорить нагальні церковні питання із Главою і Отцем УГКЦ Блаженнішим Святославом.

18 червня у Львові Державний секретар Ватикану відвідає Український католицький університет і зустрінеться із семінаристами з усієї України у Львівській духовній семінарії Святого Духа. Після цього він прибуде до резиденції Митрополита і Архиєпископа Львівського УГКЦ Ігоря, що на території собору Святого Юра.

На свято Зіслання Святого Духа, 19 червня, кардинал П’єтро візьме участь в Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолить Блаженніший Святослав у співслужінні з владиками Синоду Єпископів у соборі Святого Юра. Богослужіння розпочнеться об 11.00. Наприкінці останнього дня свого візиту, 20 червня, представник Ватикану зустрінеться із ВРЦіРО в соборі Святої Софії в Києві та дасть підсумкову прес-конференцію (про це буде опубліковано окремий прес-анонс).

Департамент інформації УГКЦ

ОФІЦІЙНИЙ ВІЗИТ В УКРАЇНУ
ЙОГО ЕМІНЕНЦІЇ КАРДИНАЛА П’ЄТРО ПАРОЛІНА,
ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯ ВАТИКАНУ

15-20 червня 2016

15 червня 2016 року, середа

17.15   Прибуття до Києва KBP, аеропорт Бориспіль – Зала офіційних делегацій.

Офіційне привітання

16 червня 2016 року, четвер. Запоріжжя

11.00   Зустріч із переселенцями, якими опікується Карітас-Спес при санктуарії Бога Отця Милосердного

11.45 Зустріч із комітетом «Папа для України»

12.30   Обід в домі римо-католицьких єпископів

14.30   Зустріч із головою облдержадміністрації в Домі римо-католицьких єпископів

15.00   Коронка до Божого Милосердя в храмі за участю парафіян та духовенства дієцезії

15.30   Зустріч із Радою Церков. Промова. Зустріч із журналістами

16.30   Візит до одного з проектів Карітасу

17 червня 2016 року, п’ятниця. Київ

07.30   Свята Меса у соборі Святого Олександра. Коротка проповідь

__.__   Зустріч із Президентом України Петром Порошенко

12.00   Зустріч із Міністром закордонних справ Павлом Клімкіним

13.00   Зустріч зі Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм

16.00   Візит до Патріаршого собору Воскресіння Христового та зустріч із переселенцями. Коротке привітання

17.00   Вечеря, влаштована Верховним Архиєпископом УГКЦ

18 червня 2016 року, субота. Львів

09.00   Зустріч із головою обласної державної адміністрації

10.00   Урочиста Свята Меса в римо-католицькому кафедральному храмі Львова. Проповідь

12.00   Зустріч із міським головою

13.00   Відкриття та благословення Архидієцезіального музею при Римо-Католицькій курії

14.00   Обід, влаштований римо-католицьким архиєпископом

15.00   Особиста зустріч з ЙВ монс. Міланом Шашіком, Правлячим єпископом, а також із єпископом-помічником Мукачівської греко-католицької єпархії

16.00   Освячення території, де буде зведено нову церкву, присвячену Папі Івану Павлу II

17.00   Візит до УКУ та греко-католицької семінарії. Зустріч із семінаристами. Промова

19.00   Переїзд до Святого Юра, резиденції греко-католицького Митрополита Львівського

19 червня 2016 року, неділя. Львів

11.00   Понтифікальне асистування при Божественній Літургії П’ятдесятниці в греко-католицькому кафедральному храмі Святого Юра

13.15   Обід, влаштований греко-католицьким Митрополитом Львівським

17.00   Візит до душпастирського римо-католицького центру в Брюховичах: Вища духовна семінарія, Богословський інститут, Будинок престарілих (будується), Реколекційний центр

17.15   Зустріч із семінаристами. Промова

18.00   Вечеря із семінаристами

20 червня 2016 року, понеділок. Київ

09.00   Покладання квітів на Майдані

09.30   Пам’ятник Невідомому солдату. Почесна варта. Покладання вінка.

Візит до музею Голодомору. Покладання меморіального кошика

13.00   Зустріч із бідними, котрими опікуються Облати Непорочної Марії, при конкафедральному соборі Святого Олександра

14.00   Дипломатичний обід в Апостольській нунціатурі

15.30   Зустріч із Всеукраїнською радою Церков у соборі Святої Софії. Промова.

Прес-конференція

20.05   Виліт до Рима FCO, аеропорт Бориспіль