Декада місійності – Житомирське Протопресвітерство УГКЦ

Місійна діяльність Житомирського Протопресвітерства УГКЦ

Житомирське Протопресвітерство УГКЦ територіально охоплює північну частину Житомирської області. До складу Житомирського Протопресвітерства входять: Баранівський, Брусилівський, Ємільчинський, Житомирський, Коростенський, Коростишівський, Лугинський, Малинський, Народицький, Новоград-Волинський, Овруцький, Олевський, Пулинський, Радомишльський, Романівський, Хорошівський, Черняхівський райони Житомирської області.

Житомирське Протопресвітерство УГКЦ має 8 парафій, з яких дві парафії мають храми, два храми перебувають у стані будови. Дві парафії молиться в приміщеннях, пристосованих до богослужіння.

Священники долають понад сотню кілометрів щонеділі, доїжджаючи до двох парафій.

Намірення в часі Декади місійності за Житомирське Протопресвітерство УГКЦ:

1. За розвиток парафій Житомирського Протопресвітерства.
  2. За виділення земельної ділянки для будови храму у Коростишеві, Житомирі, Брусилові.
  3. За довершення будови храмів у Житомирі та Радомишлі.
  4. За місійну ревність священників.
  5. За добродіїв, які допомагають своїми пожертвами для місій у Житомирському Протопресвітерстві.
  6. За довершення формування парафій у Черняхові, Коростені, Лугинах, Брусилові.
  7. За розвиток Карітас-Житомир та соціально служіння у парафіях Житомирського Протопресвітерства.