Чин Соборування у Геріатричному відділенні села Малополовецьке

Сьогодні священики Білоцерківського протопресвітерства звершили чин Соборування у Геріатричному відділенні села Малополовецьке.

Як повідомив протоєрей Віталій Марцинюк, Протпресвітер Білоцерківський, вже більше 10 років громада святого великомученика Димитрія УГКЦ у Фастові опікується Старечим будинком. Священики відвідують стареньких та самотніх, що перебувають у відділенні. Часто уділяють присутнім святі таїнства Сповіді та Євхаристії, інколи просто розмовляють, або співають пісень.

В часі Великого посту Церква особливо дбає про своїх вірних, уділяючи їм чину Соборування на зцілення душі та тіла: «Минулого року ми мали можливість молитися про ласку зцілення у селі Дідівщина, а цього року відвідали наших вірних у с. Малополовецьке. Тому продовжуємо молитися за цих людей. Просимо, щоб Господь дарував ласку зцілення та прощення усім, хто прибігає під Його десницю», – зазначив душпастир.