7 жовтня, Радомишль – паломницька поїздка до столиці унійних митрополитів

7 жовтня 2017 року відбудеться паломницька поїздка спільноти “Матері в молитві” до Радомишля – столицій унійних митрополитів.

В рамках поїздки паломники зможуть помолитись Божественну Літургію в замку “Радомисль” та відвідати експозицію домашньої ікони. Також відбудеться огляд колишньої консисторії митрополитів, приміщення першої семінарії УГКЦ та приблизного місця поховання митрополитів Лева Шептицького та Ясона Смогоржевського.

Програма:

9.00 – Виїзд від храму св. Миколи Доброго (Контрактова площа, вул. Покровська, 6)
12.00 – Божественна Літургія (замок “Радомисль”)
13.30 – Екскурсія
15.50 – Відвідини митрополичої консисторії.

Всіх бажаючих взяти участь у паломництві, просимо записуватись за телефоном: (067) 406 58 19 (п. Дзвінка).

Вартість поїздки (входить оплата за дорогу та за екскурсії) – 300 грн. (для пенсіонерів – 250 грн.)​