30 січня, Київ: відкрита лекція Нунція Ґуджеротті «Літургія між Сходом і Заходом»

30 січня о 18:00 год. в Інституті релігійних наук у Києві Апостольський Нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті прочитає лекцію на тему «Літургія між Сходом і Заходом».

Клаудіо-Гуджеротті

Архиєпископ є знавцем східних мов, літератури та літургії, викладав патрологію, літургіку, та Східне Богослов’я.

Виступ Нунція відбудеться з нагоди спомину св. Томи Аквінського – патрона Інституту релігійних наук, покровителя вчених, теологів, викладачів та студентів.

Урочистості розпочнуться о 17:00 год. Літургією з архиєпископом Петром Мальчуком в каплиці Інституту.

По завершенню лекції Клаудіо Ґуджеротті відбудеться відкриття фотовиставки Ольги Рибачук «Подорож життя», присвяченої діяльності домініканців в Україні.

Подія проходитиме за адресою: вул. Якіра, 13. Вхід вільний.

Фото: Анна Котвицька

Джерело: CREDO