2 березня, Київ, Патріарший Собор, 14.00 – Зустріч з активізації соціального служіння

2 березня 2019, в суботу, в Патріаршому Соборі УГКЦ о 14.00 відбудеться зустріч Соціальної команди Київської Архиєпархії з представниками мирянських спільнот, які діють при парафії Патріаршого Собору.

В рамках зустрічі відбудеться обговорення соціальної стратегії УГКЦ та накреслення практичних соціальних проектів, які будуть здійснюватися при парафії Патріаршого Собору УГКЦ.

З представниками спільнот Собору: Лицарі Колумба, Матері в молитві, Виноградник, Покоління Любомира, Хорів зустрінуться представники Соціальної команди Київської Архиєпархії прот. Василь Чудійович, о. Андрій Боднарук та відповідальний за соціальне служіння при Патріаршому Соборі УГКЦ д-н Михайло Продиус.

Прес-служба Київської Архиєпархії