Розпочався цикл зустрічей курсантів випускників з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі

4 червня 2018 року, в Інституті Кримінально-Виконавчої Служби розпочався цикл зустрічей курсантів випускників з представниками Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України.

Курс складатиметься із чотирьох зустрічей. Першу зустріч провели о.Констянтин Пантелей, керівник відділу душпастирства в пенітенціарній системі України Патріаршої курії УГКЦ та Валентин Кореневич, викладач семінарії ЄХБ. Тема занять «Зміст та перспективи душпастирської опіки засуджених в Україні. Міжнародний досвід пенітенціарного капеланства». В основі діалогу з курсантами було питання: як, при засаді відокремлення церкви від держави та держави від церкви, релігійні організації ефективно взаємодіють у кримінально-виконавчій сфері, втілюючи найбільш позитивний міжнародний досвід реалізації права громадян на свободу совісті й сповідування віри. Протягом запланованих занять члени Душпастирської ради розкриватимуть питання, які є на вістрі сучасної пенітенціаристики.

Прес-служба Київської архиєпархії