18 березня, Київ – Великопосні реколекції для молоді Київської архиєпархії УГКЦ

18 березня (субота) 2017 року у храмі Святого Василія Великого на Львівській площі, відбудуться Великопосні реколекції для молоді Київської архиєпархії УГКЦ.

Організаторами заходу виступила Молодіжна Комісія та Центр Академічного Душпастирства Київської архиєпархії УГКЦ.

Тема реколекцій: «Іди і ти роби так само». «Хто є моїм ближнім і що я роблю для нього?» У цей час посту будемо роздумувати над цими та іншими питаннями для того, щоб стати на крок ближчими до Бога, до наших ближніх, і навпаки.

Початок: о 10.00

У програмі: духовні науки, ділення у групах, обід, тиша, сповідь, Літургія, спілкування, молитва Тезе.

Адреса: Храм св. Василія Великого, вул.Вознесенський узвіз, 7

Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням:

або за контактними номерами телефонів.

Деталі та новини у події Великопосні реколекції для молоді-Київ у fb-спільноті Центр Академічного Душпастирства-Київ

За довідками звертайтеся: 096 180 74 90, 093 145 49 40 – Іванна