14 жовтня – Покрова у Пирогові

14 жовтня 2016 р. в свято Покров Пресвятої Богородиці, при храмі УГКЦ в Пирогові, відбудеться святкування з нагоди храмового празника.
Пирогово УГКЦ
Захід розпочнеться об 11:00 годині Божественною Літургією, після якої відбудеться освячення води та хресний хід навколо храму.

По завершенні молитов біля храму проходитиме виставка виробів народних умільців та виступ народних колективів (зокрема театралізоване весілля Київщини). Окрім цього гостей почастують козацьким кулішем.

Для всіх охочих передбачений транспорт, а саме автобус, який об 10:00 відправлятиметься з площі, що поруч церкви Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі.

Бажаючих проїхати на територію Національного музею народної архітектури та побуту України власним транспортом, ласкаво просимо контактувати за телефонами: (097) 309 68 69 або (050) 872 21 68.