Владика Йосиф Мілян взяв участь в засіданні Київської обласної військової адміністрації

24 квітня 2024 року, Преосвященний Владика Йосиф Мілян, Протосинкел Київської Архиєпархії УГКЦ, взяв участь в засіданні Київської обласної військової адміністрації.

Зустріч відбулася у стінах Київської облдержадміністрації, на чолі з начальником Київської ОВА Русланом Кравченком.

Як повідомили на сайті КОВА, звертаючись до присутніх Голова КОВА зазначив: «Попри складну безпекову ситуацію маємо зробити все, щоб для кожного мешканця Київщини свято було мирним та спокійним. Загроза нових атак росіян значна. Тому всі богослужіння мають бути максимально безпечними», – зазначив Руслан Кравченко.

Начальник КОВА звернувся з проханням до представників церков оперативно та максимально широко поінформувати людей про необхідність дотримання всіх безпекових заходів.

Він наголосив на, тому що: «На Великдень, у ніч із суботи 4 травня на неділю 5 травня, комендантська година в Київській області діятиме без змін – з 00:00 до 5:00 години. Пересування вулицею в цей час заборонене, тому богослужіння мають транслюватися в онлайн-режимі. Храми можна буде відвідати після завершення комендантської години».

«Просимо також вжити всіх заходів, щоб уникнути значного скупчення людей в одному місці. В разі тривоги оперативно просити людей пройти до найближчого укриття. Про місця їх розташування також має бути надана необхідна інформація. Правоохоронці стежитимуть за громадським порядком та працюватимуть в посиленому режимі. Але вкрай важливо, щоб і люди були максимально пильними», – зазначив він.

За його словами, якщо є інформація про можливі провокації – не зволікати та одразу звертатися до правоохоронних органів.

«Найбільше християнське свято має бути дійсно святом для кожного віруючого», – додав начальник КОВА.

Джерело:Київська обласна військова адміністрація

Прес-служба Київської Архиєпархії