В Білій Церкві провели Великодній обід для родин загиблих військовослужбовців

6 травня 2024 року, у світлий понеділок, парафія Різдва Христового УГКЦ у місті Біла Церква, за сприяння БФ «Карітас Київ» та підтримки Київської Архиєпархії УГКЦ, провела Великодній обід для осіб, рідні яких поклали своє життя на війні, захищаючи нашу Україну.

Окрім святкової трапези, вірні парафії презентували театралізовану інсталяцію «Україна ПЕЧЕ паску під час війни», котра стала доброю нагодою для роздумів та призадуми про те, як наша Держава, попри військові дії, відзначає Христове Воскресіння. Особливим моментом такого дійства стало спільне ламання святкового хліба – паски – символу Царства Небесного та Воскресіння Христового. Хліб життя вічного, яким став для людей Ісус Христос, символ присутності Бога у житті всіх людей.

У промові, з якою звернувся до присутніх адміністратор парафії о. Ігор Гріщенко, наголосив, що попри втрату наших рідних, ми не перестаємо їх і далі любити. «Адже Христове Воскресіння – це свято, у якому пам’ять і шана спрямовує нас до Неба – Вічності з люблячим Спасителем, який каже: «Не бійтеся, я переміг смерть». Тим самим вказуючи, що біль втрати ніколи не затьмарить правди про Воскреслого і Його діло спасіння», – наголосив душпастир.

Під час самої трапези люди мали можливість поділитися своїми спогадами, переживаннями та труднощами. На закінчення о. Ігор подякував усім присутнім за можливість спільно спожити святкову трапезу. Своєю чергою, родичі загиблих подякували усім парафіянам за можливість зустрітися в такій сімейній атмосфері, адже за їх словами інколи так бракує таких зустрічей, де можна зустрітися, поплакати з тим, хто розуміє твій біль і може просто побути разом.

Пресслужба Київської Архиєпархії