Декада місійності – Київ-Правобережне Протопресвітерство УГКЦ

Місійна діяльність Київ-Правобережного Протопресвітерства УГКЦ

Київ-Правобережне Протопресвітерство УГКЦ охоплює територію Голосіївського, Подільського, Оболонського, Шевченківського, Печерського, Солом’янського, Святошинського районів м. Києва.

Київ-Правобережне Протопресвітерство УГКЦ має 13 парафій, з яких сім парафій мають храми. Дві парафії молиться в приміщеннях, пристосованих до богослужіння. П’ять парафій клопочуть про отримання земельної ділянки для будови храму.

Намірення в часі Декади місійності за Київ-Правобережне Протопресвітерство УГКЦ:

1. За розвиток парафій Київ-Правобережного Протопресвітерства.
  2. За виділення земельної ділянки в Голосіївському, Оболонському, Подільському, Святошинському та Солом’янському районах столиці.
  3. За місійну ревність священників.
  4. За добродіїв, які допомагають своїми пожертвами для місій у Київ-Правобережному Протопресвітерстві.