Владика Йосиф Мілян зустрівся з духовенством Київської Архиєпархії

7 березня 2023 року, Владика Йосиф Мілян, Протосинкел Київської Архиєпархії зустрівся зі священниками та дияконами, які у ці дні на Житомирщині беруть участь у Великопостних реколекціях.

Впродовж кількох днів Владика Йосиф проводив особисті зустрічі зі священниками та індивідуально обговорював їхні життєві й душпастирські потреби.

Також Протосинкел провів загальну зустріч з духовенством, під час якої було обговорено актуальні виклики священничих родин та парафій Київської Архиєпархії. Окремо Владика Йосиф звернув увагу, що сьогодні в Київській Архиєпархії бракує нових священників, на яких вірні чекають у багатьох громадах. «Нам дуже важливо дбати про нові покликання. Тож усіх вас прошу моліться, щоб з ваших парафій, серед ваших парафіян родилися нові священники, монахи та монахині. Вчіть молодь любити Церкву та бути відповідальними перед Богом за її зріст. Адже захищати батьківщину на фронті бойових дії – це героїчний обов’язок кожного українця! Але маємо пам’ятати, що є ще інший фронт – духовний. Цей фронт боротьби добра зі злом потребує нових та гідних покликань, які наважаться стояти серед грона Христового воїнства», – наголосив Архиєрей.

Під час розмови Владика Йосиф також поділився планами щодо потреби відкриття на теренах Київської Архиєпархії ще одного соціального осередку «Карітас-Вінниця». Відтак єпископ закликав усіх священників до розвитку у парафіях Київської Архиєпархії соціальних парафіяльних карітасів. «Ця війна добре показала соціальне лице нашої Церкви. Кожен з вас чимало трудиться несучи руку допомоги усім, хто потребує відчути любов і милосердя Люблячого Бога. Тож передусім дякую вам за ваше служіння, але одночасно заохочую до ще більшої відданості Христовому священству», – наголосив Єпископ-помічник Київської Архиєпархії.

На завершення Владика Йосиф оголосив про плани щодо проведення візитацій парафій Київської Архиєпархії, а також привітав священників, які у ці дні святкують свої Дні народження.

Пресслужба Київської Архиєпархії