Вірні УГКЦ з Голдашівки (Вінничина) здійснили екуменічне паломництво

3 серпня 2015 року, парафіяни храму Зарваницької ікони Божої матері УГКЦ, с. Голдашівка (Вінничина) здійснили паломництво до навколишніх святинь різних конфесій.

DSC_3822

«В серцях парафіян маленького села, здійснилася мрія Христа про єдність Церкви. Проща тривалістю один день, допомогла заглибитися в містерію Церкви та пізнати її єдність» – розповідає протоієрей Михайло Будник, адміністратор парафії УГКЦ в Голдашівці.

Паломництво розпочали з Божественної Літургії у рідному храмі Зарваницької ікони Божої Матері УГКЦ. Опісля вірні вирушили до Спасо-Преображенської церкви УПЦ КП (м. Бершадь), де у ХVIII ст. на цих теренах діяв монастир УГКЦ отців Василіан; Бернардинського монастиря Святого Йосифа та храму РКЦ (с. Чечельник), де помолились перед чудотворним образом Божої Матері за Україну; жіночий монастир УПЦ МП, в храмі, якого, при запалених свічках прочани молились за мир в Україні.

Читайте також: Парафіяни храму Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ у Вінниці, взяли участь у пішій прощі до Крилоської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

На завершення паломництва, вірні УГКЦ помолились біля могили о. Якима Фещака, ЧСВВ, який, виконуючи обов’язки капелана січових стрільців УГА, захворів і помер у 1918 р. та був похований у селі Чечельник.

«Проща тривалістю один день торкнулася чутливих струн наших сердець. Ми змогли пробачити, зрозуміти та полюбити. Перегородки між Церквами до неба не доходять. Дякуємо Богу за дар Вселенської Церкви. і Молимось за сповнення ще не здійсненої мрії Ісуса Христа – «щоб усі були одно»», Підсумовує значення прощі о. Михайло Будник.