Святошинська парафія УГКЦ відсвяткувала першу річницю діяльності

14 жовтня 2019 року, на свято Покрова Пресвятої Богородиці, парафія св. Йосафата УГКЦ у Святошинському районі м. Києва святкувала першу річницю відновлення молитовно-пасторального життя.

З цієї нагоди до храму чисельно завітали парафіяни, щоб спільно подякувати Пресвятій Богородиці за дар відчуття спільноти.
У своїй проповіді адміністратор парафії протоєрей Василь Чудійович наголосив, що основою парафії є бути біля стіп Ісуса та насолоджуватись буттям близькості зі своїм Спасителем. «За цей рік не було жодного такого дня, щоб у нашому храмі не тривала молитва. І це є фундамент, на якому ми можемо і далі будувати нашу парафіяльну родину», – наголосив проповідник.

Рівно ж душпастир закликав всіх парафіян, щоб навчившись любові Христової біля його стіп, несли цю любов до своїх ближніх і ділились нею з потребуючими.

На завершення святкування відбулась традиційне частування біля храму та перегляд короткометражного фільму про життя та діяльність парафії за рік.

Пресслужба Київської архиєпархії УГКЦ