Молодь Чернігівщини взяла участь у Фестивалі редемптористської молоді «Бог і Україна»

Молодь Чернігівщини взяла участь в одинадцятоту фестивалі, який збирає молодь з парафій редемптористів. Цьогоріч він відбувся у Івано-Франкувську з 30 липня по 2 серпня 2015 р.

УГКЦ Ніжин // УГКЦ Чернігів

Фестиваль відбувається кожні два роки і з 2011 року відбувається щораз у іншому місті. Гасло цьогорічного фестивалю було «Бог і Україна». І, правду кажучи, тими словами було просякнуте усе: від номерів, які готували молодіжні спільноти на представлення теми фестивалю, до поглядів в очах.

У фестивалі взяли участь спільноти із Івано-Франківська, Львова, Тернополя, Чернігова, Новояворівська, Ковеля, Кам’янця-Подільського, Кохавини та Мінська (Білорусія). Хоча парафія Святих Володимира та Ольги м. Ніжина не належить до громад Чину Найсвятішого Ізбавителя, проте заснування та розвиток греко-католицької громади у Ніжині тісно пов’язані з редемптористами у Чернігові.

Впродовж фестивалю молодь проживала у парафіян храму, на території якого відбувався фестиваль. Вийшло щось на кшталт новорічних зустрічей Тезе: хтось приймав тебе у свою домівку, переживав про твою дорогу додому після вечірньої молитви (яка, до слова, закінчувалась трохи пізно), дбав про твій нічний відпочинок і про те, щоби ти не був голодний. А попри те усе, було багато розмов: про життя, про церкву, про молодь, про … все на світі.

Прес-служба Київської архиєпархії (за матеріалами nizhyn-ugcc.org.ua)